Twórcy prezentują kolejne migawki z gry Driveclub

Fenomenalny widok z kokpitu!

Driveclub trafi do sprzedaży tylko na PlayStation 4. Twórcy opublikowali kolejne materiały wideo w sieci, które naświetlają nam sposób walki na torze, oraz prezentują wygląd samochodów tak w dzień, jak i w nocy.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Sony prowadzi agresywną, ale skuteczną kampanię promocyjną Driveclub. Tytuł przewija się w mediach od kilku tygodni. Wiemy już jaka będzie jego zawartość dla właścicieli PlayStation Plus, oraz poznaliśmy już kilka informacji na temat dostępnej ilości aut. Tym niemniej graczy najbardziej interesują fragmenty z rozgrywki, które dziś trafiły do sieci. Jest to zestaw nowych ujęć, które zarejestrowano tak za dnia, jak i w nocy. Muszę przyznać, że bardzo ciekawie to wszystko wygląda, oby tylko nie zepsuli jakości multiplayera. Wiemy przecież, że rozgrywka jest oparta o starcia sieciowe. Chciałbym żeby były one rzeczywiście zacięte oraz wymagające, nie chcę zabawy w stylu arcade. Oczywiście, model jazdy jest uproszczony, ale nie musi to oznaczać zaniżenia poziomu rozgrywki. 

Driveclub trafi na rynek w październiku tego roku. Warto podkreślić, że dla właścicieli PlayStation Plus tytuł będzie z tym samym dniem dostępny bez dodatkowych opłat. Gra zaliczyła bardzo duże opóźnienie, ale każdy kolejny materiał wideo uświadamia mi, jak świetna gra wyścigowa to będzie. 

Written By
More from Patryk

Mortal Kombat X zapowiedziane, fenomenalny zwiastun trafił do sieci!

W sieci pojawił się fenomenalny zwiastun gry Mortal Kombat X. Tytuł trafi...
Read More