Twórcy pracują nad The Wolf Among Us na PlayStation Vite

The Wolf Among Us to kolejna po The Walking Dead przygodowa gra typu piont- and- click studia Telltale Games. Tytuł ten trafił już na komputery osobiste, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Jeśli jednak chcecie zagrać w tę produkcję na PlayStation Vicie, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

Gra bazuje na licencji znanej serii komiksów pod tytułem „Baśnie”.

O tym, że pracę nad wersją The Wolf Among Us na PlayStation Vite trwają poinformowała przedstawicielka Telltale Games, która odpowiadała na przeróżne pytania graczy, pod newsem o czwartym epizodzie drugiego sezonu The Walking Dead. Gdy padło pytanie właśnie o The Wolf Among Us na Vitę, przedstawicielka bez zbytniego namysłu odpowiedziała, że tworzenie portu na przenośną konsolę Sony jest w trakcie.

Jednakże, jak nietrudno się domyślić, wciąż nie wiemy kiedy możemy spodziewać się tytułowego „Wilka” na PlayStation Vicie. Przedstawicielka Telltale Games zapowiedziała jedynie, że raczej na pewno „przenośne” The Wolf Among Us będzie dostępna w wersji cyfrowej, ale tego spodziewał się raczej każdy. Pozostaje tylko czekać na kolejne wiadomości. Być może wersja na PlayStation Vite zadebiutuje w tym samym czasie co wersje na PlayStation 4 i Xboksa One.

The Wolf Among Us to przygodowa gra typu point- and- click, za którą odpowiedzialne jest Telltale Games. Tytuł ten trafił już na komputery osobiste oraz na PlayStation 3 i Xboksa 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe przecieki dotyczące Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront jest najbardziej wyczekiwaną produkcją przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen....
Read More