Twórcy nadal będą wspierać dodatkami Battlefield 4

Jak się okazuje, twórcy ze studia DICE mają w planach dalsze wsparcie dodatkami gry Battlefield 4. Final Stand nie będzie ostatnią dodatkową zawartością.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Electronic Arts nie planuje wycofywać się ze wsparcia dla superprodukcji Battlefield 4. Debiutujący 2 grudnia dodatek Final Stand (18 listopada dla użytkowników Premium) nie będzie ostatnim. Firma planuje dalsze wsparcie dodatkami, a więc fani mogą liczyć na kolejne nowinki w trybach wieloosobowych tej popularnej strzelaniny.

Wydawca gry zorganizował nawet bardzo interesującą inicjatywę, bowiem na specjalnej stronie gracze mogą wypełnić ankietę. Dzięki niej autorzy otrzymają wymagany feedback, który ma posłużyć dalszemu rozwojowi gry. Możecie wybierać spośród wielu klasycznych map, począwszy od legendarnego Battlefield 1942, na trzeciej odsłonie serii kończąc. Jest wielce prawdopodobne, iż wybór graczy przełoży się na konkretne działania producenta, który może udostępnić odświeżone mapki w kolejnych aktualizacjach.

Battlefield 4 żyje i ma się dobrze. Zainteresowanie rozgrywką wieloosobową nie słabnie, toteż twórcy pragną to wykorzystać i udostępniać kolejne aktualizacje. Miejmy nadzieję, że już w przyszłym roku dowiemy się więcej na ten temat.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_4/news/more_battlefield_4_dlc_is_coming_dice_confirms.html]

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Amazon Fire TV, czyli debiut kolejnej konsoli na rynku

Amazon Fire TV oficjalnie zaprezentował nową konsolę do gier wideo, która została...
Read More