Twórcy Murdered: Soul Suspect zwijają interes.

Murdered: Soul Suspect, to interaktywny thriller. W grze twórcy położyli nacisk głównie na elementy detektywistyczne. Niestety produkcja studia Airtight Games nie odniosła sukcesu.

Za polską wersję gry odpowiadała firma Cenega.

Plotki, które krążyły od wczorajszego poranka po sieci okazały się prawdziwe. Jeden z amerykańskich dziennikarzy chcąc odwiedzić twórców Murdered: Śledztwo zza grobu w ich siedzibie natknął się na pustą siedzibę i informacje, że jest ona na sprzedaż. Wieczorem plotki zostały potwierdzone. Poinformowano o tym poprzez oficjalne konto studia w serwisie społecznościowym Twitter.

W swego rodzaju pożegnaniu napisano, że firma dziękuję wszystkim fanom, przyjaciołom i kolegom, którzy wspierali ich podczas pracy. Oraz, że to właśnie dzięki tym osobom możliwe było ostatnie 10 lat pracy. Ponadto Airtight Games podziękowało również wszystkim ludziom, którzy pracowali nad Dark Void, Quantum Conudrum, Murdered: Śledztwo zza grobu, Soul FjordPixld  oraz DerpBike. Wymienione tytuły to wszystkie produkcje, które studio stworzyło podczas swej 10 letniej kariery. Pozostaje tylko podziękować im za wkład w rozwój branży, a ludziom, którzy tworzyli te produkcję życzyć wszystkiego dobrego.

Murdered: Śledztwo zza grobu to ostatnia gra studia Airtight Games. Zadebiutowała na rynku 3 czerwca( premiera w Polsce miała miejsce 3 dni później) tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

Biurowiec Airtight Games.
Biurowiec Airtight Games.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Fabularne dodatki do Wiedźmina 3 porównywalne do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Jak dobrze wiemy CD Projekt RED pracuje aktualnie nad dwoma fabularnymi dodatkami...
Read More