Twórcy Kingdom Come: Deliverance dziękują za wsparcie na Kickstarterze

Twócy gry Kingdom Come: Deliverance zdecydowali się opublikować w sieci obszerny materiał wideo z podziękowaniami dla graczy, którzy wspierali ich na Kickstarterze.

Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.
Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.

Kingdom Come: Deliverance to jedna z najbardziej interesujących gier wideo aktualnie traktujących o czasach średniowiecza. Tytuł przygotowywany jest w studiu Warhorse. Gra została współfinansowana na platformie Kickstarter, dzięki czemu producenci mogli zebrać kwotę wymaganą do swobodnej pracy i rozwojem projektu. Produkcja gry trwa już rok, dokładnie w zeszłym roku wystartowano z kampanią, toteż twórcy przygotowali filmik z podziękowaniami dla graczy.

Warhorse Studio wprowadzili coś świeżego do gatunku RPG, głównie za sprawą historycznych realiów oraz kompletnego odejścia od magii oraz klimatów fantasy. Ich gra ma być zupełnie innym doświadczeniem niż to, co możemy zobaczyć chociażby w grach takich jak The Elder Scrolls V: Skyrim, bądź też Dragon Age: Inkwizycja. Kingdom Come: Deliverance koncentrować ma się na rzeczywistym oddaniu charakterystyki tamtego okresu, przekładając to nie tylko na gameplay, ale również oprawę graficzną i przygotowane lokacje.

Trzeba przyznać, że gra z każdym kolejnym materiałem wideo nabiera kolorów i kształtu. Oczywiście również na PlayStaion 4 i Xbox One można spodziewać się wysokiej jakości. Tytuł został oparty o Cry Engine, a więc o poziom wykonania nie powinniśmy się martwić.

kingdom_come_logo_pk

Written By
More from Patryk

E3 2015 – Doom celuje w rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę

Najnowsza odsłona Dooma ma działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na...
Read More