Twórcy Final Fantasy przygotowali ankietę dla graczy – wyraź swoją opinię!

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa ankieta od twórców marki Final Fantasy. Square Enix najwyraźniej zbiera informacje dotyczące opinii i preferencji graczy.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Warto poświęcić chwilę czasu na wypełnienie ankiety rozpisanej przez firmę Square Enix, która zdecydowała się w takiej formie zebrać informację oraz opinie wśród graczy na temat marki Final Fantasy.

Każdy głos jest istotny, bowiem to od graczy w tym momencie zależy, jaki obraz Final Fantasy chcą oglądać i w jakiego typu gry grać. Square Enix pragnie zebrać informacje dotyczące platform na jakich gramy, jak dużo czasu na granie poświęcamy, jak często kupujemy gry z tej serii, jaka była ostatnia zakupiona gra z cyklu Final Fantasy, itp.

Opinia graczy będzie brana pod uwagę w procesie produkcji kolejnych odsłon tego klasycznego dziś cyklu. Na horyzoncie pobłyskują już premiery Final Fantasy Type – 0 HD oraz Final Fantasy XV, ale warto jest zabrać głos i wypowiedzieć się na temat swojej ulubionej serii. Jeżeli Final Fantasy jest taką serią, którą cenicie i uwielbiacie od lat, to warto się poniższa ankietą zainteresować.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/square-enix-asks-for-feedback-regarding.html]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Advanced Warfare i dodatek DLC Havoc na zwiastunie

W sieci pojawił się zwiastun oraz informacje na temat dodatku DLC do...
Read More