Twórcy Evolve prezentują poradnik do gry

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio Turtle Rock. Do sieci trafił nowy, podsumowujący materiał.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Evolve to bez wątpienia jedna z najciekawszych pozycji dla fanów sieciowych strzelanin w najbliższych miesiącach. Do premiery gry zostało już niewiele czasu, a co za tym idzie każda wskazówka przyda się, w walce z potworami. Twórcy zadbali o to, aby każdy łowca, w dniu premiery był idealnie przeszkolony.

Do sieci trafił nowy materiał wideo, który utrzymany jest w postaci poradnika. Znajdziecie w nim przedstawienie wszystkich klas oraz postaci, a także charakterystykę bestii oraz omówienie ich najmocniejszych stron. Jeśli podczas beta testów gubiliście się na danej mapie, to w dniu premiery Evolve nie będzie o tym mowy, bowiem i ten aspekt nie umknął twórcom i jest zawarty w poniższym materiale.

Turtle Rock przybliżyło również graczom tryb Evacuation, które bez wątpienia będzie największą zaletą Evolve oraz najbardziej lubianym przez graczy trybem. Rzućcie okiem na poniższy materiał, jeśli macie zamiar nabyć Evolve. Dzięki niemu, żaden aspekt gry nie będzie dla Was tajemnicą.

Evolve zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 10 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Do sieci trafiła lista trofeów z The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More