Twórcy DyingLight publikują pierwszy z serii poradników wideo na YouTube

Twórcy Dying Light zdecydowali się opublikować serię filmików instruktażowych dotyczących zasad rozgrywki.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Studio Techland opublikowało dodatkowe wskazówki i porady, które pomogą nowym i aktualnym fanom Dying Light przetrwać wyprawę do strefy kwarantanny. W tym celu powstała seria sześciu filmów z podpowiedziami producentów, opatrzonych komentarzem Lead Game Designera Macieja Binkowskiego, który przeprowadzi graczy przez najważniejsze elementy gameplayu.

Pierwszy odcinek to „The More the Merrier”. Koncentruje się on na korzyściach wynikających z gry w kooperacji oraz ukazuje plusy i minusy atakowania rozgrywek innych graczy w roli Nocnego Łowcy.

Kolejne odcinki będą ukazywały się codziennie aż do 23 lutego na oficjalnym kanale Techland na YouTube. W nadchodzących odcinkach Maciej Binkowski przedstawi szczegóły dotyczące sztuki poruszania się w grze, taktyk pomocnych w przetrwaniu nocy, efektywnej walki z zombie i wiele innych ciekawych wskazówek.

Dying Light dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra zebrała wysokie oceny w mediach – średnia na Metacritic to 79 punktów.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Rob Zombie wyreżyserował zwiastun do Assassin’s Creed: Unity!

W sieci opublikowano najnowszy spot reklamowy gry Assassin’s Creed: Unity. Tym razem...
Read More