Twórcy Destiny wciąż chcą przyciągnąć nowych graczy do swojej produkcji

Destiny jest grą z gatunku FPS(first-person shooter). Za produkcję tytułu odpowiadają ojcowie Halo – Bungie. Swoją premierę gra miała we wrześniu ubiegłego roku. Wydawca chcę wycisnąć ze swojej nowej marki jak najwięcej.

Podczas ostatniej konferencji Activision Blizzard wydawca wspomniał kilka słów na temat Destiny. Firma zdradziła nam kilka szczegółów na temat przyszłości jednego ze swoich kasowych tytułów.

Twórcy zdradzili że nadchodzący dodatek House of Wolves jest tylko wstępem do tego co dla nas przygotowali. Podczas wakacji mamy dostać w nasze ręce kilka mniejszych rozszerzeń. To wszystko ma nas przygotować do wielkiej rozbudowy znanego nam uniwersum. Zawartość która wtedy się pojawi, ma pozwolić osiągnąć grze bardzo atrakcyjną formę. Szczegóły będziemy poznawali z czasem. Celem wychodzących rozszerzeń jest przyciągnięcie do produkcji graczy, którzy już porzucili produkcję, ale przede wszystkim tych, którzy po nią w ogóle nie sięgnęli.

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat House of Wolves, które swoją premierę ma 19 maja. Można to zrobić TUTAJ i TUTAJ.

[dzięki http://www.dualshockers.com/2015/05/06/destiny-getting-biggest-content-addition-yet-this-fall/]

Written By
More from Piotr Parchan

Dragon’s Dogma Online z nowym, efektownym zwiastunem

Dragon’s Dogma Online to sieciowa odsłona serii gier RPG, tworzona przez Capcom....
Read More