Twórcy ciągle dyskutują o kontynuacji Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja odniosło sukces i okazało się być jedną z najlepszych gier na tej licencji. Twórcy oczywiście rozpatrują rozpoczęcie prac nad kontynuacją.

Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.
Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.

Twórcy Obcy: Izolacja ze studia The Creative Assembly przełamali złą passę gier wideo opartych na tej znanej licencji. Po udanej grze producenci zaczęli dyskutować wewnątrz studia na temat domniemanej kontynuacji gry.

Na ten temat zdecydował wypowiedzieć się jeden z członków The Creative Assembly, Gary Napper, główny projektant tego tytułu. Jego zdaniem kontynuacja to świetny pomysł, ale teraz chciałby wprowadzić o wiele więcej swobody i interakcji ze światem gry. Gracz powinien mieć więcej opcji do wyboru podczas zmagania się z Obcym.

”Fabuła kontynuacji to codzienny temat. Różne osoby mają swoje własne pomysły na ten tytuł oraz w jakim kierunku powinniśmy pójść. Scenarzyści mają kilka solidnych planów i na pewno mamy świetną okazję, by kontynuować opowieść. Jeśli mielibyśmy zrobić drugą część, to chciałbym pozostać przy jednym, przerażającym Obcym, ale chciałbym też zrobić więcej z lokacjami i interakcją.” – Gary Nepper, The Creative Assembly.

Obcy: Izolacja trafiło na rynek w październiku tego roku. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Jego średnia ocen na Metacritic to 79 punktów (PlayStation 4).

[dzięki – http://www.avpgalaxy.net/website/interviews/interview-creative-assembly-post-launch/]

Written By
More from Patryk

Demo gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a już 29 września na PlayStation 4

Studio Naughty Dog zapowiedziało wersję demonstracyjną gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na...
Read More