Twórcy Child of Light o fabule gry

CHILD OF LIGHT TO DZIEŁO UBISOFTU, KTÓRE TRAFI NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI I STAREJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PREMIERA GRY ZAPLANOWANA JEST NA 30 KWIETNIA TEGO ROKU.

Ubisoft wchodzi na rynek z grą Child of Light, która jest przedstawicielem gatunku 2D.

W najnowszym filmie twórcy przybliżają graczom fabułę gry oraz postać Aurory, która jest główną bohaterką Child of Light. Skupiają się głównie na historii Aurory i na jej przygodzie, która zostanie przedstawiona w grze, podkreślając, że historia głównej bohaterki mówi o dojrzewaniu i przejścia ze świata dziecięcego w świat dorosły. Nie przedłużając, lepiej obejrzyjcie sami.

Child of Light to dzieło Ubisoftu, które zmierza na konsole nowej generacji oraz na PC. Premiera będzie mieć miejsce 30 kwietnia.  Child of Light to oryginalna dwuwymiarowa platformówka, choć twórcy mówią, że jest grą RPG. Eksploracja świata wygląda tak, jak w klasycznych platformówkach, natomiast walka odbywa się w systemie turowym, podobnym do tego, które znamy z gier typu jRPG. Fabuła przedstawia losy głównej bohaterki, przedstawiając jej drogę do dorosłości.  Trzydziestoosobowy zespół odpowiedzialny za ten projekt inspirował się tradycyjnymi tytułami jRPG oraz współczesnymi platformówkami. Gra działa na tym samym silniku co Rayman Origins oraz Rayman Legends.

More from Mikołaj Ciesielski

Grand Theft Auto V- nowe screeny z wersji na komputery osobiste

Do sieci trafiły piękne screeny Grand Theft Auto V pochodzące z wersji...
Read More