Twórcy Batman: Arkham Origins skupiają się na fabularnym DLC, a nie łataniu gry

Nie ciekawie obrót przybrała sprawa wokół Batman: Arkham Origins, wydanego na PlayStation 3 i Xboksa 360 w zeszłym roku. Okazuje się, że twórcy, studio Warner Bros Montreal, nie zamierzają poprawiać błędów w grze, ponieważ pracują nad fabularnym DLC do Arkham Origins.

barman1

 

Batman: Arkham Origins został wydany 25 października ubiegłego roku jako swoisty prequel do wydarzeń znanych z dwóch pierwszych odsłon serii. Za produkcje gry nie odpowiadało już zasłużone Rocksteady, zaś do dewelopingu zatrudniono wewnętrzne studio wydawcy – Warner Bros. Games Montreal. Trzecia część serii jest typowym prologiem, do wydarzeń które miały miejsce w dwóch pierwszych odsłonach serii. Poznajemy tutaj początki Mrocznego Rycerza, który dopiero pracuje na reputację bohatera w skorumpowanym mieście. Od premiery minęło już sporo czasu, tym nie mniej gracze skarzą się na mnóstwo pomniejszych błędów i glitchy, które utrudniają rozgrywkę. Na oficjalnym forum gry zawrzało, gdyż twórcy nie będą naprawiać mniejszych wpadek, ponieważ pracują aktualnie nad fabularnym dodatkiem do gry. Oto stanowisko Warner. Bros Montreal w tej sprawie:

”Zespół aktualnie ciężko pracuje nad fabularnym DLC do gry, tym samym nie planujemy wypuszczać kolejnej łatki, która adresowana byłaby do wszystkich tych, którzy skarżyli się na błędy w grze. Jeżeli postaramy się wydać kolejnego patcha, będzie on skierowany do wszystkich, którzy uskarżali się na pomniejsze błędy w rozgrywce, ale nie glitche, które nie wpływają na obraz gry. Pomniejsze wpadki nie wpływające na obraz gry nie będą niestety przez nas naprawiane. Tym samym chcemy przeprosić wszystkich graczy za niedogodności i podziękować za Waszą cierpliwość.”

Kilka dni temu informowaliśmy Was tajemniczym zamieszaniu w Rocksteady, które pracowało nad dwiema pierwszymi odsłonami serii. Kilka redakcji otrzymało zaproszenie od studia Całkiem możliwe, że w planach jest nowy projekt, który potrzebuje siły roboczej, w tym studia Warner Bros Montreal, które zapowiedziało, że fabularne DLC, z Mr Freeze w roli głównej, będzie jedynym jakie trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360. Rozszerzenia możecie oczekiwać niebawem, jeszcze w grudniu wydawca potwierdzał, że materiał trafi do nas na początku 2014.

dzięki [DualShockers]

Written By
More from Patryk

Konkurs World of Tanks – wygraj model czołgu M24 Chaffee oraz inne gadżety

Zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie organizowanym przez serwis Projekt Konsola...
Read More