Twórcy Batman: Arkham Origins są w trakcie tworzenia nowego tytułu

Jak dobrze wiemy seria z Człowiekiem- Nietoperzem w roli głównej wróciła do studia Rocksteady. Nic więc dziwnego, że WB Games Montreal, czyli zespół odpowiedzialny za Batman: Arkham Origins zabrało się do pracy i są w trakcie tworzenia nowego tytułu. Jakiego? Zapewne przekonamy się wkrótce.

Rocksteady pracuje nad zwieńczeniem trylogii o Batmanie. Ale co zaoferują nam twórcy ostatniej części przygód Mrocznego Rycerza?

O tym, że twórcy Batman: Arkham Origins pracują nad nowym tytułem poinformował Luc Foisy, czyli główny projektant ostatniej części przygód Człowieka- Nietoperza, który poinformował, że aktualnie pracuje nad nowym tytułem AAA i aktualnie przewodzi grupie designerów oraz, że pomaga kreślić prototypy. Jednakże żaden tytuł nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale jeśli wierzyć słowom Luca Foisy’ego jest to tylko kwestia czasu, aż nowa gra WB Games Montreal zostanie zapowiedziana.

Możemy się tylko zastanawiać nad czym pracują twórcy Arkham Origins. Plotki mówiły o grze inspirowanej Suicide Squad, co wskazywałoby na kolejne wykorzystanie uniwersum DC Comics. Jednakże na oficjalne i bardziej konkretne informacje zapewne będziemy musieli jeszcze poczekać, ponieważ dla wydawcy czyli Warner Bros najważniejszy wydaję się być teraz Batman: Arkham Knight, lub też wydanie edycji kompletnej Arkham Origins, o czym pisaliśmy tutaj.

[dzięki- DualShockers]

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy gameplay z Assassin’s Creed: Syndicate zdradza nietypowy talent Evie

Fani najpopularniejszej serii Ubisoftu powinni zainteresować się nowym gameplayem z Assassin’s Creed:...
Read More