Twórca marki Gran Turismo chciałby zrobić inną grę?

Kazunori Yamauchi to legendarny producent marki Gran Turismo. Wypowiedział się on ostatnio na temat sukcesu marki PlayStation i swoich planów na przyszłość.

Gran Turismo to ikona motoryzacji na PlayStation. Siódma odsłona będzie pierwszą, która pojawi się na PlayStation 4.
Gran Turismo to ikona motoryzacji na PlayStation. Siódma odsłona będzie pierwszą, która pojawi się na PlayStation 4.

Kazunori Yamauchi jest głównie kojarzony z marką Gran Turismo, nad którą pracuje od kilkunastu lat wraz z zespołem Polyphony Digital. Legendarny twórca wypowiedział się ostatnio na temat sukcesu marki PlayStation, ale napomknął również o innym projekcie, którym chciałby się zająć. 

Mija rocznica 20 lat obecności marki PlayStation na rynku. Yamauchi jest jednym z tych producentów, który walnie przyczynił się do rozwoju tej konsoli oraz zapewniania popytu na nią poprzez swoją serię Gran Turismo. Postanowił się on wypowiedzieć na temat pracy przy PlayStation 4, ale na świeże informacje w sprawie Gran Turismo 7 nie liczcie. Wspomina on jednak o innych projektach, nie związanych z wyścigową marką. Producent stwierdził, że chciałby kiedyś pracować na grą niezwiązaną z Gran Turismo. Tytuł mógłby opowiadać o życiu człowieka i problemach egzystencjalnych. 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Kazunori Yamauchi wcześniej zajmował się już innymi grami. Na koncie ma Tourist Trophy, które traktowało o wyścigach motocykli. Jeszcze wcześniej producent ten zasłużył się przy pracach nad Omega Boost, jedną z klasycznych gier wydanych na pierwsze PlayStation. Produkcja była trzecioosobową grą akcji z robotami w rolach głównych.

[dzięki – Gematsu]
Kazunori Yamauch to twórca marki Gran Turismo.
Kazunori Yamauch to twórca marki Gran Turismo.
Written By
More from Patryk

Electronic Arts potwierdza platformy docelowe dla FIFA 15

W sieci pojawiły się informacje na temat platform, na których będzie dostępna...
Read More