Twórca HoloLens grał we wczesną wersję Fable Legends i sobie ją chwali

Fable Legends weszło właśnie w fazę testów, toteż jeden z twórców technologii HoloLens z ramienia Microsoftu mógł przetestować osobiście ten tytuł.

Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.
Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.

Dyrektor kreatywny Microsoft Xbox Kudo Tsunoda miał okazję osobiście sprawdzić grywalną wersję gry wieloosobowej Fable Legends. Tytuł w jego opinii wygląda i ogrywa się go całkiem obiecująco, co oczywiście powinno ucieszyć fanów marki.

Producent HoloLoens – technologii opracowywanej aktualnie przez Microsoft, miał okazję odwiedzić siedzibę studia Lionhead, gdzie odbywały się zamknięte testy wersji beta gry Fable Legends. Tytuł pojawić ma się na konsoli Xbox One i zdaniem Tsunody jest on bardzo obiecujący. Nie wiadomo jednak w jakim celu producent HoloLens miałby testować Fable Legends. Może ma to coś wspólnego w wykorzystaniu tej technologii w przyszłości w grach wideo?

Fable Legends jest w fazie testów beta od października zeszłego roku. Tytuł jednak nie trafi na rynek tak szybko, jak wszyscy by tego chcieli. Lionhead Studios podkreślają, iż droga do rynkowego debiutu gry na Xbox One jest jeszcze długa. Produkcja musi bowiem działać idealnie, twórcy chcą jej poświęcić jeszcze więcej czasu.

[dzięki – http://www.paradiger.com/hololens-developer-tsunoda-played-a-new-fable-legends-build-game-wont-release-before-its-as-perfect-as-it-can-be/]

Ona jest gotowa na starcia w Fable Legends, a Ty?
Ona jest gotowa na starcia w Fable Legends, a Ty?
Written By
More from Patryk

Xbox One sprzedaje się świetnie w Wielkiej Brytanii, w Chinach wzbudza duże zainteresowanie

Microsoft zalicza porządny okres, jeżeli mowa o sprzedaży oraz zainteresowaniu konsolą Xbox...
Read More