Two Worlds II GOTY Edition – rozdajemy klucze na pełną wersję gry!

Two Worlds II to druga część gry z gatunku cRPG, która została zaprojektowana przez polskie studio Reality Pump. Przygotowaliśmy dla Was kilka kodów na pełną wersję Game of the Year Edition.

KONKURS

Przygotowaliśmy dla Was całkiem interesującą propozycję konkursu, w którym do wygrania są kody na pełną wersję gry Two Worlds II Game of the Year Edition. Tytuł otrzymacie w wersji cyfrowej na platformę PC. Co trzeba zrobić, aby otrzymać jeden z kluczy dostępu?

Wystarczy udostępnić ten wpis na swojej ścianie na Facebooku z dopiskiem ”Projekt Konsola rozdaje klucze do Two Worlds II GotY!”. Osoby które to uczynią zostaną wzięte pod uwagę podczas rozdawania pełnych wersji gry. Posiadamy dziesięć kodów, a więc wielu z Was może liczyć na darmowy tytuł wysokiej jakości.

Czym jest rzeczone Two Worlds II? Gracze po raz kolejny odwiedzą przepełnioną magią oraz fantasy krainę Antaloor. Tym razem naszym zadaniem będzie uratowanie siostry z rąk mrocznego oprawcy. W porównaniu z pierwszą częścią gry, twórcy wprowadzili mnóstwo usprawnień w systemie walki, oraz udostępnili o wiele większy świat, który możemy eksplorować w dowolny sposób. W grze zwiedzimy wiele lokacji, w tym tropikalną dżunglę, czy też gorącą sawannę. 

Written By
More from Patryk

Na PlayStation VIta pojawi się mnóstwo nowych tytułów, w tym Resident Evil: Revelations

PlayStation Vita otrzyma kilka ciekawych tytułów na przestrzeni najbliższych miesięcy. Japońska firma...
Read More