Twitch.tv sugeruje stosowny ubiór w trakcie transmisji wideo

Kierownictwo popularnej platformy Twitch.tv ustaliło nowe zasady dotyczące ubioru w trakcie transmisji. Poproszono użytkowników o stosowny dobór ubrania na rzecz transmisji.

Twitch odnosi sukcesy dzięki obsłudze PlayStation 4.
Twitch odnosi sukcesy dzięki obsłudze PlayStation 4.

 

Twitch. Tv w ostatnich latach to niezwykły fenomen, głównie za sprawą gier wideo, konsol PlayStation 4 oraz Xbox One, które umożliwiają organizowanie transmisji na żywo z widzami. Kierownictwo serwisu zdecydowało się wprowadzić obostrzenia względem ubioru oraz jego doboru do konkretnych transmisji. Karane będą stroje bikini, bielizna oraz nagie torsy. Można stracić własny kanał.

”Nerdy są seksowne i wszyscy jesteście wspaniałymi istotami, ale skoncentrujmy się na grach, dobrze? Może i macie wspaniale umięśniony brzuch, ale lepiej pochwalić się nim na plaży podczas meczu w siatkówkę.” – oficjalny komunikat Twitch.

Osoby, które nie będą stosować się do nowego regulaminu będą stosownie karane. Twitch ma blokować kanały nierozsądnych osób, które nie stosują się do nowego regulaminu. Ma być to konkretny sygnał od administracji, iż użytkownicy powinni skupić się głównie na grach wideo.

Pamiętajmy również, że w sierpniu tego roku serwis Twitch został przejęty przez sieć sklepów Amazon. Transakcja opiewała na kosmiczne 970 mln dolarów.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-28-twitch-cracking-down-on-sexually-suggestive-clothing]

Twitch to coraz większe medium, które rośnie w siłę dzięki dziewczynom grającym w gry!
Twitch to coraz większe medium, które rośnie w siłę dzięki dziewczynom grającym w gry!
Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Recenzja gry Dead or Alive 5: Last Round

Dead or Alive 5: Last Round to ostateczna wersja piątej, i najlepszej,...
Read More