Tutorial z Freedom Wars na PlayStation Vita

Zbliża się owocny okres dla właścicieli PlayStation Vita. Premiera Freedom Wars coraz bliżej, a w sieci pojawił się tutorial z tej produkcji.

PS-Vita-projektkonsola

 

Freedom Wars trafi na półki sklepowe dopiero w przyszłym roku, mimo to, zachęcam Was do obejrzenia poniższej prezentacji, myślę że warto, zważywszy na fakt małej ilości gier kładących nacisk na kooperację na PlayStation Vita. W grze wcielamy się w chłopca, buntownika, mieszkającego w wielkiej metropolii, gdzie nie jest respektowane prawo do życia i wolnej woli. Świat ukazany w grze jest przesiąknięty post apokaliptycznym charakterem, toteż przeciwnicy są najczęściej futurystycznymi robotami, wielkości budynku mieszkalnego.

Gra stawia na kooperacje. W sieci pojawił się materiał z samouczka w tej produkcji. Jak widać, stylistyka gry jest przesiąknięta kolorowym anime. Nie gryzie się to jednak z elementami akcji i efektownymi starciami. Nasi bohaterowie są bardzo sprawni fizycznie, dzierżą niebezpieczne spluwy, ale ponad tym wszystkim jest współpraca, dzięki której położymy na ziemię nawet największe potwory. Freedom Wars działa w 60 klatkach na sekundę, program został zaprojektowany tak, aby wykorzystać funkcje specjalne PlayStation Vita (touch pad, analogi). Rzućcie okiem, myślę, że warto!

Written By
More from konadmin

Guild Wars 2 na konsolach!

ArenaNet potwierdza, że ich długo dopieszczany killer WoW'a zostanie wydany na konsolach. Jest...
Read More