Tutorial z Freedom Wars na PlayStation Vita

Zbliża się owocny okres dla właścicieli PlayStation Vita. Premiera Freedom Wars coraz bliżej, a w sieci pojawił się tutorial z tej produkcji.

PS-Vita-projektkonsola

 

Freedom Wars trafi na półki sklepowe dopiero w przyszłym roku, mimo to, zachęcam Was do obejrzenia poniższej prezentacji, myślę że warto, zważywszy na fakt małej ilości gier kładących nacisk na kooperację na PlayStation Vita. W grze wcielamy się w chłopca, buntownika, mieszkającego w wielkiej metropolii, gdzie nie jest respektowane prawo do życia i wolnej woli. Świat ukazany w grze jest przesiąknięty post apokaliptycznym charakterem, toteż przeciwnicy są najczęściej futurystycznymi robotami, wielkości budynku mieszkalnego.

Gra stawia na kooperacje. W sieci pojawił się materiał z samouczka w tej produkcji. Jak widać, stylistyka gry jest przesiąknięta kolorowym anime. Nie gryzie się to jednak z elementami akcji i efektownymi starciami. Nasi bohaterowie są bardzo sprawni fizycznie, dzierżą niebezpieczne spluwy, ale ponad tym wszystkim jest współpraca, dzięki której położymy na ziemię nawet największe potwory. Freedom Wars działa w 60 klatkach na sekundę, program został zaprojektowany tak, aby wykorzystać funkcje specjalne PlayStation Vita (touch pad, analogi). Rzućcie okiem, myślę, że warto!

Written By
More from konadmin

Już od jutro możecie zagrać w Assassin’s Creed Liberation HD

Assassin’s Creed Liberation, w wersji na konsole stacjonarne i komputery osobiste, już...
Read More