Turn10 publikuje konkretny trailer premierowy gry Forza Motorsport 6

Microsoft zdecydował się opublikować trailer premierowy gry Forza Motorsport 6 na konsolę Xbox One. Materiał jest zrealizowany tak udanie, że aż chce się zagrać w ten tytuł już teraz. 

Turn10 przygotowuje się do największej premiery wyścigowej tego roku, czyli gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Tytuł pojawi się na konsoli Microsoftu dopiero za kilkanaście dni, ale już teraz możemy zachwycać się trailerem premierowym najwyższej jakości. Spot reklamowy został przygotowany z dbałością o podkreślenie prędkości, wyjątkowej oprawy graficznej i emocji płynących z rozgrywki.

Już teraz chce się ogrywać ten tytuł, w zasadzie to można, bo przecież dostępna jest wersja demonstracyjna gry na Xbox Live do pobrania. Pełna edycja gry zadebiutuje na rynku już z dniem 18 września, a wiec za kilkanaście dni. Możemy spodziewać się setek samochodów, długiej i wyczerpującej kariery, jakości 1080p oraz 60 FPS. Ponadto Turn10 przygotowali dla graczy kompleksowy model zmiennych warunków atmosferycznych, które istotnie będą przekładać się na warunki jezdne oraz gameplay. Najmniejsza kałuża jest w stanie nas zwolnić, a nawet spowodować poślizg.

Poniżej możecie zobaczyć omawiany trailer gry Forza Motorsport 6. Oby do premiery, bo to największa gra wyścigowa na horyzoncie, szczególnie pisząc o właścicielach konsoli Xbox One. O zainteresowanie nie muszę chyba pytać, czyż nie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=68&v=0O1OrTcfqBI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Lara Croft and the Temple of Osiris na dzienniku dewelopera

W sieci pojawił się dziennik dewelopera Lara Croft and the Temple of...
Read More