Trzydzieści tysięcy ludzi na ulicach w Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft potwierdziła całkiem ciekawe informacje na temat gry Assassin’s Creed: Unity. Na ulicach Paryża ma znajdować się aż 30 tysięcy osób.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Ostatni numer magazynu Game Informer okazał się być konkretnym źródłem informacji na temat gry Assassin’s Creed: Unity. Dowiedzieliśmy o wielu ciekawych rozwiązaniach, jakie zdecydowano się wprowadzić w odsłonie serii zmierzającej na Xbox One oraz PlayStation 4. 

Najbardziej imponującą informacją jest liczba jednostek, jakie spotkamy na uliczkach wirtualnego Paryża. Autorzy zapowiadają, że łącznie może ich być w grze nawet 30 tysięcy. Ilość jednostek w trakcie publicznych egzekucji również jest imponująca. Na udostępnianych przez dewelopera filmikach widać, z jaką dokładnością przygotowano tłumy ludzi. Co więcej, zachowanie się postronnych przechodniów będzie zależało od sytuacji, w jakiej aktualnie się znajdują. Dla przykładu: banda rzezimieszków atakuje obywateli, a więc w pościg za nimi podążają stróże prawa. Oczywiście jako asasyni możemy dołączyć do tego pościgu i stanąć po jednej, lub drugiej stronie. 

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

MotoGP 14 – recenzja PlayStation 4

Firma Milestone wypuściła na rynek grę motocyklową MotoGP 14 w wersji na...
Read More