Trzydzieści minut z Call of Duty: Advanced Warfare

W sieci udostępniono wysokiej jakości materiał wideo prezentujący rozgrywkę z Call of Duty: Advanced Warfare. Gra debiutuje między innymi na PlayStation 4 i Xbox One.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Wielka premiera Call of Duty: Advanced Warfare zbliża się wielkimi krokami. Activision rozwiązało worek z materiałami wideo przedstawiającymi gameplay. W sieci udostępniono kilkadziesiąt minut z zabawy w ten tytuł. Warto dodać, że w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

YouTube od kilku dni wyświetla gry w bardzo wysokiej jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Oznacza to, że jesteśmy w stanie przyglądać się ulubionym grom tak, jak wyglądają w rzeczywistości. Poniższy materiał to 30 minut z Call of Duty: Advanced Warfare właśnie w tej jakości.

Poniższy materiał możecie obejrzeć w najwyższej rozdzielczości, ale pamiętajcie, aby go odtworzyć musicie odpalić filmik w przeglądarce Google Chrome. Gra dostępna będzie od jutra w sklepach na terenie całego kraju.

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: gameplay z gry Star Wars Battlefront

Na targach gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć nowy trailer z gry Star Wars...
Read More