Trzydzieści minut randki z Lightning Returns: Final Fantasy XIII

W sieci opublikowano długi materiał promocyjny z Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Trzydzieści minut rozgrywki z gry robi wrażenie. Square Enix zaplanowało premierę gry na ten tydzień, gra dostępna będzie na PlayStation 3 i Xboksie 360.

foto

Akcja tytułu rozgrywa się na archipelagu czterech wysp – Navus Partus. To tam trzynaście dni przed końcem świata nasza bohaterka wyrusza w koleją podróż i tylko od niej zależy czy czas ten się powiększy, czy też koniec nadejdzie prędzej. Autorzy wprowadzili nieco zmian względem poprzedniczek. Tym razem można dowolnie zmieniać ubiór Lightning jak również jej broń. Ta ostatnia nawet ewoluuje z czasem, a podczas samej walki można skakać i wspinać się po elementach otoczenia. Po arenie będziemy mogli poruszać się swobodnie, ale nowy system starć kładzie nacisk na szafowanie strojami i wymierzanie najpotężniejszych ciosów. Tym razem można dowolnie zmieniać ubiór Lightning jak również jej broń. Ta ostatnia nawet ewoluuje z czasem, a podczas samej walki można skakać i wspinać się po elementach otoczenia. Po arenie będziemy mogli poruszać się swobodnie, ale nowy system starć kładzie nacisk na szafowanie strojami i wymierzanie najpotężniejszych szlagów. 

W sieci opublikowano nowy, dość długi materiał z rozgrywki w Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Materiał skupia się na wszelkich aspektach rozgrywki i daje jasno do zrozumienia, że mamy do czynienia z największą odsłoną serii dotychczas. Zwróćcie uwagą na eksplorację otoczenia, która w końcu oddaje graczowi swobodę działania. Świat zawarty w grze stoi przed nami otworem, a jedynym ograniczeniem jesteśmy my sami i upływający czas. Gra trafi na półki sklepowe jeszcze w tym tygodniu, na platformy PlayStation 3 i Xboka 360. Jesteście gotowi na kolejną randkę z Lightning?

Written By
More from Patryk

Wspaniały wynik sprzedażowy serii Halo i zakulisowy materiał z Halo 5: Guardians

W sieci pojawił się zakulisowy materiał dotyczący produkcji Halo 5: Guardians, w...
Read More