Trzeci poradnik do Dying Ligh opowiadający o uzbrojeniu

W sieci pojawił się kolejny gameplay z serii poradników do gry Dying Light. Tym razem twórcy koncentrują się na uzbrojeniu Crane’a oraz walce.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

W sieci pojawił się trzeci z serii poradników do gry Dying Light nagrany przez samych twórców ze studia Techland. Tym razem producenci koncentrują się głównie na uzbrojeniu oraz zasadom walki panującym w grze.

Crane, główny bohater Dying Ligh, może korzystać z wielu rodzajów broni oraz uzbrojenia. Należy jednak pamiętać, że gameplay opiera się głównie na walce wręcz, za pomocą wszelakiego rodzaju noży, młotków, łomów, kijów, maczet, pałek, itp. Generalnie w Dying Light broń palna jest ostatecznością, szczególnie z tego powodu, iż korzystanie z niej wywołuje duży hałas, który alarmuje większą ilość wrogów.

Dying Light dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Developer Tips to seria sześciu filmów, publikowanych codziennie do 22 lutego, których celem jest pomoc nowym graczom właściwie rozpocząć ich misję w strefie kwarantanny.

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 oraz Lightning Returns pojawią się na PC?

Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 oraz Lightning Returns: Final Fantasy XIII...
Read More