Trzeci odcinek dziennika developera gry Star Wars Battlefront

W sieci pojawił się kolejny dziennik developera dotyczący gry Star Wars Battlefront. Fani mogą rzucić okiem na bitwy powietrzne oraz posłuchać komentarza twórcy gry.

Bez wątpienia gra Star Wars Battlefront jest najważniejszą premierą Electronic Arts oraz DICE w tym roku. Na YouTube opublikowano bardzo fajny materiał, dziennik developera, który przybliża nam nieco tematykę trybów gry, a w szczególności bitw powietrznych nazwanych Fighter Squadron Mode.

Filmik jest o tyle fajny, że przede wszystkim opublikowany w bardzo wysokiej jakości, ale również zdradza nieco szczegółów na temat bitw powietrznych. Już teraz widać, że nie będzie to łatwy tryb do opanowania. Każda maszyna jest opisana przez inne parametry, inaczej się ją steruje i w inny sposób walczy.

Ciekaw jestem, jak wiele osób będzie chciało czynnie brać udział w takich potyczkach. Wiadomo, że są efektowne, ale walka na ziemi chyba będzie o wiele mocniej wciągająca i interesująca. Tym niemniej warto spróbować wirtualnych maszyn – premiera już w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

star-wars-battlefront-developer-diary-3

Written By
More from Patryk

Efektowny i wypełniony wybuchami zwiastun Call of Duty: Advanced Warfare

W sieci udostępniono nowy, efekciarski zwiastun promujący grę Call of Duty: Advanced...
Read More