Trzeci dziennik dewelopera Hellblade, poznajcie główną bohaterkę gry!

Zespół Ninja Theory opublikował w sieci kolejny dziennik dewelopera. Tym razem autorzy gry Hellblade opowiadają nam o głównej bohaterce gry, którą jest mityczna Senua.

Ninja Theory znane jest przede wszystkim z DmC: Devil May Cry oraz Heavenly Sword.
Ninja Theory znane jest przede wszystkim z DmC: Devil May Cry oraz Heavenly Sword.

Autorzy gry Hellblade zamieścili na portalu Vimeo trzeci odcinek dziennika dewelopera. Producenci przedstawiają nam sylwetkę Senui, która jest główną bohaterką gry. Jak się okazuje, projektanci czerpali inspirację z historii Wikingów oraz Celtów.

Ninja Theory już wcześniej publikowali podobne materiały wideo dotyczące Hellblade. Mogliśmy poznać pracowników studia oraz zwiedzić jego wnętrze, jak również dowiedzieć się czegoś na temat inspiracji autorów Hellblade.

Senua została zaprojektowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Na poniższym materiale zobaczycie, jak długo trwał proces tworzenia jej twarzy (korzystanie z usług modelki), sylwetki oraz charakteryzacji. Protagonistka gry to twarda kobieta, bohaterka która postara się obronić własne życie przed barbarzyńcami i niebezpieczeństwem.

Poniżej możecie obejrzeć rzeczony dziennik dewelopera. Każdy kolejny odkrywa przed nami kolejne, interesujące szczegóły na temat gry. Pamiętajcie, że tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

Senua na jednym ze szkiców z gry Hellblade.
Senua na jednym ze szkiców z gry Hellblade.

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight – nowa galeria screenów i świeże informacje

Batman: Arkham Night to czwarta część przygód opowiadających o Mrocznym Rycerzu. Jest...
Read More