Tryb New Game Plus w Wiedźmin 3: Dziki Gon?

CD Projekt RED może rozważyć wprowadzenie trybu New Game Plus do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Bardzo prawdopodobne, że doczekamy się takiej aktualizacji.

Grający w Wiedźmin 3: Dziki Gon są ostatnio rozpieszczani przez kolejne aktualizacje, darmowe dodatki DLC i patche. CD Projekt RED wypracowali ogromny świat, w którym jest ”w co ręce włożyć”. Trudno jest się dziwić, że gracze go chłoną i chcą jeszcze więcej.

Teraz na oficjalnym forum CD Projekt RED pojawił się temat trybu New Game Plus, który znany jest z takich gier jak chociażby Dark Souls czy ostatnio Lords of the Fallen. Ponowna szansa rozegrania kampanii z wyższym poziomem trudności może być kusząca dla graczy.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu Marcin Momot z firmy CD Projekt RED na Twitterze oznajmił, że nie jest w stanie zagwarantować, iż tryb New Game Plus zostanie dodany. Kwestia dodatkowego trybu tak się rozrosła, że na jej temat postanowił wypowiedzieć się menedżer społecznościowy zajmujący się rynkiem Ameryki Północnej.

Stwierdził on, że aktualnie nikt nie pracuje nad trybem New Game Plus. Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał ostatnio update 1.07, a przed graczami kolejne, duże rozszerzenie. Jest wielce prawdopodobne, że dodatkowy tryb może się pojawić, ale decyzja nie została jeszcze podjęta.

Warto jednak naciskać na CD Projekt RED w komentarzach i prosić, aby New Game Plus się pojawiło, bo z pewnością rozwinie udaną formułę gry na PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

[dzięki – http://forums.cdprojektred.com/threads/45519-New-Game-is-coming-it-seems/page21]

witcher 3 deviant art 2

[interaction id=”559bca54529840a30ea3bd63″]

Written By
More from Patryk

Nowe obrazki z Uncharted 4: A Thief’s End

W sieci opublikowano nowe obrazki koncepcyjne z gry Uncharted 4: A Thief’s...
Read More