Tryb New Game Plus już dostępny w Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał aktualizację wprowadzającą tryb New Game Plus na konsoli Xbox One. Nadal czekamy na patch dla PlayStation 4 oraz pecetów.

CD Projekt RED powoli wprowadza tryb New Game Plus do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś dowiedzieliśmy się, że ten niezwykle oczekiwany tryb jest już dostępny na urządzeniach Xbox One. Co dalej z PlayStation 4 i pecetami?

Musicie być cierpliwi, szczególnie jeżeli nie posiadacie konsoli Microsoftu. Tryb New Game Plus został już udostępniony na amerykańskim Xbox Live. W przeciągu nadchodzących dni mamy otrzymać również update na PlayStation 4 oraz komputerach PC. Będzie to ostatni darmowy dodatek zaplanowany przez CD Projekt RED.

Tryb New Game Plus pozwoli nam rozegrać kampanię na nowo zaczynając z 30 poziomem doświadczenia. Spokojnie, jeżeli go nie zdobyliście, to gra z automatu pozwoli go uzyskać i przypisywać na nowo punkty doświadczenia. W świecie gry spotkamy znane bestie w bardziej wymagającej postaci. Co ciekawe, uzbrojenie po ubitych bestiach będzie o wiele lepsze, a więc możecie liczyć na ciekawsze łupy po potworach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymać ma jeszcze dwa, stosunkowo duże rozszerzenia fabularne w płatnej postaci. Czekamy na ujawnienie ich zawartości.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/08/16/the-witcher-3-wild-hunt-new-game-plus-released-on-xbox-one-ps4-and-pc-still-pending/]

Witcher3NewGamePlus-670x377

[interaction id=”55536134e091946473ade484″]

Written By
More from Patryk

Polowanie na Szarego Wilka – trailer DLC dla Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III: Africa to trzecioosobowa gra akcji która trafi na konsole...
Read More