Tryb Areny, czyli nowy rodzaj zabawy w grze Far Cry 4

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Twórcy za sprawą czwartej części zabiorą nas do malowniczych Himalai. W sieci pojawił się ciekawy materiał przedstawiający tryb areny w najnowszej odsłonie serii.

Głównym antagonistą w grze Far Cry 4 będzie dyktator Pagan Min.

Dla miłośników walk z kolejnymi falami przeciwników na zamknietym obszarze mamy dobre wieści, ponieważ do sieci trafiły materiały, które przedstawiają nowy tryb w grze Far Cry 4. Jest nim tryb areny, na którym przyjdzie nam walczyć nie tylko z ludźmi, ale także z dziki zwierzętami, które napotkamy podczas naszych spacerów w Himalajach. Jeśli chcecie poczuć się jak gladiatorzy XXI wieku, to Ubisoft stworzył coś specjalnie dla Was. Rzućcie okiem.

Najnowsza odsłona serii zdaję się nie odbiegać od tego, co mogliśmy zobaczyć w grze Far Cry 3. Jednakże twórcy zdecydowali się na usprawnienie kilku elementów oraz dodanie nowych możliwości, których na pewno brakowało w części trzeciej, jak, np. możliwość strzelania do oponentów podczas prowadzenia pojazdu. Ponadto jak widać Ubisoft postanowił stworzyć nowy tryb zabawy, który dla miłośników walki, na pewno wyda się interesujący. Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas francuska firma przed premierą gry.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Drzewko umiejętności Aidena i mapa świata. Kolejne przecieki z Watch Dogs.

Watch Dogs oficjalnie zadebiutuje dokładnie za tydzień. Mimo te w sieci roi...
Read More