Trochę o skradaniu, pojazdach i kryjówkach w Watch Dogs

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która trafi na kilka platform, w tym PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy gry postanowili wypowiedzieć się na temat systemu skradania się, dostępnych pojazdów i kryjówek naszego bohatera.

Vamers-FYI-Video-Games-Watch-Dogs-Banner

 

Firma Ubisoft w ostatnich dniach jest bardzo wylewna w sprawie nowych, konkretnych informacji na temat gry Watch Dogs. W sieci, za pośrednictwem platformy Tweeter, pojawiły się nowe informacje dotyczące samej rozgrywki. Autorzy gry potwierdzają, że Aiden Pearce jest bardzo rozwiniętą postacią, która potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach na wiele sposobów. Główny animator pracujący nad Watch Dogs, niejaki Colin Graham, wyznał że system skradania odgrywa bardzo ważną rolę podczas rozgrywki. Nasz bohater jest w stanie przylegać do powierzchni, opierać się o przeszkody, przemykać pomiędzy nimi i z takich pozycji kontrować przeciwników. Protagonista gry z ukrycia będzie mógł hakować okoliczne urządzenia, co wpłynie na rozwój sytuacji podczas walki.

Graham potwierdził również, że Watch Dogs pozwoli na zabawę wieloma typami pojazdów, w tym motorówki, motocykle czy samochody. Środowisko gry ma zaoferować graczom sporą liczbę ukrytych miejscówek, tak zwanych kryjówek, które pozwolą na kilka chwil odpocząć od walki, zarządzać swoim ekwipunkiem, informacjami i osiągnięciami.

[quote style=”4″ author=”Colin Graham – specjalista od animacji„]”Skradanie to wybór samego gracza. Jeżeli tylko chcesz, możesz się podkradać do oponentów, jednocześnie hakując pobliskie urządzenia, co daje Ci realną przewagę. Oczywiście skradanie się jest również czysto kontekstowe – Aiden jest w wstanie przylegać do powierzchni, oraz chować się za nimi. Taki system bardzo dobrze się sprawdza, myślę że firma Ubisoft ma naprawdę spore doświadczenie w tej materii.”[/quote]

Gra zaliczyła obsuwę, ale nie zmieniło to oczekiwań względem niej, czego dowodem jest ogromna rzesza fanów czekająca z portfelem w ręku na jej premierę, czy Ty też do nich należysz?

Written By
More from Patryk

Sony Computer Entertainment Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Polski oddział Sony wesprze akcję charytatywną Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Gracze będą...
Read More