Trochę gameplayu z drugiej części przygód Nathana Drake z zestawu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

W październiku na półkach sklepowych pojawi się kolejna, interesująca gra od Naughty Dog. W sumie to zestaw gier, bo mowa o odświeżonej wersji trzech pierwszych części serii Uncharted w postaci Kolekcji Nathana Drake’a.

Uncharted: The Nathan Drake Collection (Kolekcja Nathana Drake’a) to zestaw trzech gier akcji z udziałem Nathana Drake’a na PlayStation 4, który już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na polskim rynku. Twórcy gry ze studia Naughty Dog udostępnili dziś dłuższy gameplay z drugiej odsłony cyklu.

Wspomniane Uncharted 2: Among Thieves zadebiutowało na rynku jeszcze w roku 2009 tylko na PlayStation 3. Gra okazała się być tytułem bardzo udanym i stosunkowo trafioną kontynuacją oryginału. Dziś średnia ocen gry na serwisie Metacritic to aż 96 punktów. Produkcja kontynuowała wątek historii przygód Nathana Drake’a, zaś od strony rozgrywki rozwijał markę Uncharted, wprowadzał nowe, większe lokacje oraz większą ilość akcji.

Poniżej możecie zobaczyć gameplay, który został oczywiście pozbawiony jakichkolwiek spojlerów. Po obejrzeniu nagrania nie powinniście zepsuć sobie zabawy z pełną wersją. Twórcy kolekcji usprawnili kilka elementów, przede wszystkim grafika została nieco odświeżona: m.in. podciągnięto rozdzielczość do 1080p oraz usprawniono tekstury. Gra Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a wygląda dobrze i z pewnością zagwarantuje wielu graczom kilkadziesiąt godzin rozrywki, bo przecież to trzy opasłe projekty w jednym zestawie.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=SL2IPq9ZwJY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55caf6b1b7e78f9b323ff004″]

Written By
More from Patryk

Śródziemie: Cień Mordoru – sprawdźcie jak gra wygląda na PlayStation 3 oraz Xboksie 360

W sieci opublikowano materiał dotyczący gry Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł debiutuje na...
Read More