Treyarch publikują Call of Duty: Black Ops III Story Trailer

Firma Treyarch oraz wydawnictwo Activision przygotowuje się do wydania gry Call of Duty: Black Ops 3 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Tytuł otrzymał właśnie nowy trailer promocyjny.

Jedną z największych premier tej jesieni jest bez wątpienia gra Call of Duty: Black Ops 3. Tytuł jest od dłuższego czasu przygotowywany przez firmę Trearch. Wiemy o rozgrywce już stosunkowo dużo, a jak wygląda kwesta opowiadanej historii oraz fabuły? Activision publikuje materiał pomocniczy w postaci story trailera, który subtelnie wprowadza graczy w scenariusz kolejnej odsłony popularnego cyklu.

Jak z pewnością wiecie, Black Ops 3 opowiadać będzie skomplikowaną historię futurystycznego świata, gdzie ludzie (czytaj – żołnierze) są zamieniani w pół-maszyny. Główny bohater gry Treyarch nie godzi się na taki stan rzeczy i w trakcie kampanii będzie przejawiał różne stany i skoki emocjonalne. Rozgrywka dzieje się w przyszłości, ale nasz bohater nie jest w stanie jej zaakceptować i faktu, że niemalże na stałe będzie połączony ze swoim futurystycznym kombinezonem. Co ciekawe, story trailer gry Call of Duty: Black Ops 3 ujawnia również kilka spojlerów. Twórcy pobawią się konwencją i w klimacie retrospekcji przeniesiemy się w czasie.

Gra Call of Duty: Black Ops 3 zadebiutuje już 11 listopada na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Warto pamiętać, że ostatnio poinformowano, jakoby wersja na konsole poprzedniej generacji nie oferowała kampanii dla jednego gracza, tylko komponent sieciowy.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=U0V7VZb_J4E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy zarobiło już przeszło miliard dolarów

Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat zarobił już ponad miliard dolarów...
Read More