Trening Arno Doriana w Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft opublikowała w sieci nowe materiały wideo dotyczące Assassin’s Creed: Unity. Dzięki nim, możecie rzucić okiem na to, jak główny bohater trenuje przed walką.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Studio Ubisoft ani na chwilę nie zwalnia z kampanią marketingową Assassin’s Creed: Unity. Tytuł otrzymał właśnie kolejny materiał wideo, który przedstawia nam początki kariery głównego bohatera oraz jego treningi. Początek historii to prawdopodobnie pobyt głównego bohatera w więzieniu, gdzie poznaje pewnego jegomościa. Postanawia on uczyć się walki mieczem, ale w pewnym momencie na ulicach Paryża robi się bardzo niebezpiecznie. Rewolucja się rozpoczyna, a więźniowie mają szanse na ucieczkę.

Wiele wskazuje na to, że poznamy historię asasyna, który dopiero wspina się na szczyt swojej kariery. W trakcie zabawy postara się on odkryć prawdziwe powody wielkiej rewolucji we Francji.

Assassin’s Creed: Unity pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 13 listopada tego roku. Ubisoft zapowiada, że będzie to największa produkcja z tej serii w historii.

Written By
More from Patryk

Poznajcie szczegóły najnowszej aktualizacji systemu Xbox One

W sieci pojawiły się informacje dotyczące aktualizacji systemu konsoli Xbox One, która...
Read More