Trasa Lake Shoji w DriveClub na nowym gameplayu

Autorzy gry Driveclub udostępnili w sieci kolejne nagranie prezentujące rozgrywkę na japońskiej trasie Lake Shoji.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

PlayStation 4 otrzymało jak dotąd jedną, w pełni ekskluzywną grę wyścigową jaką jest DriveClub. Tytuł został okrzyknięty najlepiej sprzedającą się grą ekskluzywną roku 2014, ale w roku 2015 ma plany również zadowolić graczy. Szczególnie za sprawą nowych dodatków w formie tras oraz samochodów.

Jedną z takich lokacji jest trasa Lake Shoji, która zabiera nas do Japonii za kierownicą sportowego Ferrari Enzo. Samochód wejdzie w skład najnowszego dodatku w formie DLC do gry. Co więcej, spece z Evolution opublikowali w sieci nowy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę na tej właśnie trasie. Oczywiście nie zabrakło efektownych zmiennych warunków atmosferycznych oraz widoku z kokpitu. Całość wygląda niezwykle efektownie w ruchu, gra świateł, deszcz, krople na szybie.

Poniższe wideo jest bardzo ciekawe dla fanów DriveClub, zdradza również obecność kolejnego supersamochodu w grze. Mowa tutaj o modelu Jaguar C – X75. Wygląda więc na to, że twórcy gry sukcesywnie wprowadzają nowe maszyny do swojej gry. Teraz tylko czekać na japońską motoryzację.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/driveclub-lake-shoji-track-gameplay.html]

Written By
More from Patryk

Video: czym jest Far Cry Primal?

Far Cry Primal to najnowsza odsłona popularnej serii gier Ubisoftu, która zmienia...
Read More