Transformers: Rise of the Dark Spark oficjalnie zapowiedziane!

Firma Activision oficjalnie zapowiedziała nową odsłonę gry w klimatach wielkich robotów. Program zmierza na komputery osobiste i platformy stacjonarne. Poznajcie Transformer: Rise of the Dard Spark.

Transformers_banner

 

kilka dni temu korporacja zabawkarska Hasbro zorganizowała imprezę promocyjną w Nowym Jorku. Podczas niej, wysłannik studia Activision, zapowiedział nową grę w klimatach marki Transformers. Będzie ona domykała wszystkie wątki z poprzednich odsłon serii, tym samym wspierała kinowy pierwowzór. Transformers: Rise of the Dark Spark zostanie wydane na wielu platformach – PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360, jak również Xbox One. W kampanii fabularnej otrzymamy możliwość zagrania tak autobotami, jak i decepitkonami. Gracze będą mogli opowiedzieć się po dowolnej ze stron, aby sprawdzić jak prezentuje się scenariusz. 

Wśród bohaterów znajdzie się między innymi Grimrock, transformujący się w groźnego T-Rexa. Co ciekawe, jego wersja jest odpowiednikiem tej, którą zobaczymy w filmowej adaptacji. Gra oczywiście posiadać będzie tryb wieloosobowy. Pojawi się trym Extinction, odpowiednik znanej wam wszystkim hordy. W tym trybie każdy gracz wybierze jedną z kilkudziesięciu jednostek, aby wraz z innymi zmierzyć się na polu bitwy z nacierającymi wrogami. Tutaj ciekawostka, rozgrywki jednoosobowe i wieloosobowe zostaną ze sobą ściśle powiązane. Postępy w jednym z trybów odnotowane zostaną w drugim. Na tym kończą się udostępnione przez autorów informacje. Poniżej możecie rzucić okiem na premierowy zwiastun gry. 

dzięki [ VideoGamer ]

Written By
More from Patryk

Ruszają zamknięte beta testy gry The Witcher Adventure Game

The Witcher Adventure Game to nowa gra w klimatach marki The Witcher....
Read More