Transformers: Rise of the Dark Spark na nowym zwiastunie

Transformers: Rise of the Dark Spark to gra akcji oparta o bardzo znaną markę Transformers. Tytuł ukaże się na konsolach nowej generacji, Wii, PC, oraz 3DS. W sieci zamieszczono nowy zwiastun tej produkcji.

Tranformersy są niezwykle popularne wśród graczy, gry z ich udziałem są przepełnione akcją.
Tranformersy są niezwykle popularne wśród graczy, gry z ich udziałem są przepełnione akcją.

W sieci pojawił się bardzo efektowny zwiastun Transformers: Rise of the Dark Spark. Tytuł firmy Edge of Reality zmierza na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360, Nintendo Wii U, 3DSa oraz komputery osobiste. Jest to trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się w popularnych Transformersów. Pozycja przekona do siebie fanów niczym nie skrępowanej akcji, jak również walki ociężałych robotów. Poniższy zwiastun jest tylko częściową migawką tego, co możemy otrzymać przy okazji pełnej wersji gry. 

Wśród bohaterów znajdzie się między innymi Grimrock, transformujący się w groźnego T-Rexa. Co ciekawe, jego wersja jest odpowiednikiem tej, którą zobaczymy w filmowej adaptacji. Gra oczywiście posiadać będzie tryb wieloosobowy. Pojawi się trym Extinction, odpowiednik znanej wam wszystkim hordy. W tym trybie każdy gracz wybierze jedną z kilkudziesięciu jednostek, aby wraz z innymi zmierzyć się na polu bitwy z nacierającymi wrogami. Tutaj ciekawostka, rozgrywki jednoosobowe i wieloosobowe zostaną ze sobą ściśle powiązane. Postępy w jednym z trybów odnotowane zostaną w drugim. Na tym kończą się udostępnione przez autorów informacje. Poniżej możecie rzucić okiem na premierowy zwiastun gry. Premiera już niebawem, bo 24 czerwca. 

[dzięki – AGB]

Written By
More from Patryk

Premiera Uncharted 4: A Thief’s End znowu przesunięta przez Naughty Dog

Naughty Dog ponownie zmienili datę premiery swojej największej i najbardziej oczekiwanej gry...
Read More