Trailer Wiedźmin 3: Dziki Gon w polskiej wersji językowej

W sieci opublikowano zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w języku polskim. Gra zadebiutuje w maju przyszłego roku na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerach klasy PC.

Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.
Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.

Jeszcze kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon przyjdzie nam pokierować losami kolejnego bohatera w postaci pięknej Ciri (więcej informacji tutaj). Zapowiedzi tej towarzyszył bardzo efektowny zwiastun, który dziś firma CD Projekt RED opublikowała z polskim dubbingiem.

Poniższy materiał mogliście wcześniej obejrzeć podczas uroczystości The Game Awards. Prezentuje on kilka scen walki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale jest przede wszystkim potwierdzeniem tego, iż podczas rozgrywki będziemy mogli wcielić się w podstać Ciri. Autorzy gry zdecydowali się na taki zabieg głównie ze względu na pogłębienie wiedzy gracza o samej bohaterce, jej motywach oraz wkładu w historię gry. Oczywiście protagonistą historii nadal pozostaje Geralt z Rivii.

Dubbing w języku polskim został przygotowany z należytym pietyzmem. Kwestie wypowiadane przez aktorów są bardzo przyjemne dla ucha gracza, nie ma tutaj mowy o przeinaczeniach i nadmiernym potęgowaniu emocji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie wydane na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych dopiero 19 maja 2015.

Written By
More from Patryk

Blizzard Entertainment potwierdza swój udział na targach gamescom 2015

Blizzard Entertainment również zapowiedziało swój udział w targach gamescom 2015. Firma pojawi...
Read More