Trailer Uncharted 4: A Thief’s End hołdem dla marki Crash Bandicoot?

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa analiza trailera gry Uncharted 4: A Thief’s End, która przypomina graczom o marce Crash Bandicoot.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Pierwszy zwiastun Uncharted 4: A Thief’s End z targów E3 2014 ma wiele wspólnego z legendarną grą Crash Bandicoot z pierwszego PlayStation. Więcej wspólnego, niż może Wam się wydawać.

Jedną z pierwszych gier na PlayStation 4 od studia Naughty Dog jest właśnie Uncharted 4: A Thief’s End, którego pierwszy zwiastun zaprezentowano na targach E3 w zeszłym roku. Jeżeli jednak zestawić ze sobą zwiastun najnowszych przygód Nathana Drake’a z początkiem oryginalnego Crash Bandicoot, można zauważyć coś intrygującego.

Obaj bohaterowie, chociaż dzieli ich przepaść technologiczna, zachowują się w podobny sposób. Nathan Drake oraz Crash Bandicoot leżą na plaży, w podobny sposób się budzą, jak również kierują się w to samo miejsce – do dżungli. Mimo iż gry dzieli kilkanaście lat, to Naughty Dog najwyraźniej chciało przekazać jakąś wiadomość graczom tym trailerem.

Czy należy to traktować jako przypadek? Może Sony ostatecznie odzyskali prawa do marki Crash Bandicoot? Co byście powiedzieli na nową odsłonę tej legendarnej serii na PlayStation 4?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/02/is-uncharted-4s-first-trailer-a-tribute-to-crash-bandicoot/]

uncharted_4_crash_bandicoot_pk

 

Written By
More from Patryk

Legendarna seria BloodRayne ma szanse na powrót?

BloodRayne to seria gier akcji z perspektywy trzeciej osoby, które odnosiły sukcesy...
Read More