Trailer Star Wars Battlefront zostanie ujawniony 17 kwietnia

Wszyscy czekają na zwiastun gry Star Wars Battlefront. Twórcy poinformowali, że trailer pojawi się już 17 kwietnia.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Wielu graczy oczekuje prezentacji gameplayu z gry Star Wars Battlefront. Za ten wielki tytuł odpowiada firma DICE, która przez ostatnie lata pracowała nad marką Battlefield. Futurystyczne pole bitwy otrzyma trailer już 17 kwietnia, na kilka dni przed imprezą Star Wars Celebration w Anaheim.

Studio DICE podczas trwania imprezy Star Wars Celebration będą mieli własny panel dyskusyjny. Na tym spotkaniu zostanie pokazany nowy trailer gry Star Wars Battlefront, dokładnie o godzinie 20:30 naszego czasu. Obecni na tym spotkaniu będą mogli sprawdzić osobiście gameplay oraz posłuchać twórców opowiadających na temat zasad rozgrywki oraz generalnie tej produkcji.

Wiemy już, że Star Wars Battlefront pojawi się jeszcze w tym roku. Jest to jedna bardzo tajemniczy projekt, który przez Electronic Arts jest trzymany w ścisłej tajemnicy. Już w dniach 16-19 kwietnia na temat Gwiezdnych Wojen zrobi się głośno – czekam z niecierpliwością!

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/nextgen_battlefront/news/star_wars_battlefront_reveal_trailer_to_debut_april_17_18_30pm_uk_time.html]

star-wars-battlefront

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Victory zamienia się w Assassin’s Creed Syndicate?

O nowym Assassin’s Creed wiemy tyle, że się pojawi, ale jak się...
Read More