Trailer Quantum Break, tytułu ekskluzywnego na Xbox One.

Quantum Break to widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest fińskie studio Remedy Entertaiment. Będzie to tytuł ekskluzywny na nową konsolę Microsoftu, czyli na Xboksa One. Inspiracją dla twórców są współczesne teorie fizyki związane z podróżami w czasie. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Czy sprzedaż Xboksa One wzrośnie za sprawą Quantum Break?

Pierwszej, konkretne prezentacji rozgrywki z Quantum Break doczekamy się na tegorocznym Gamescomie. Jednakże już teraz możemy podziwiać urywki pierwszej gry studia Remedy Entertaiment zmierzającej wyłącznie na Xboksa One, ponieważ poniższy materiał składa się z komentarza Sama Lake’a oraz wspomnianych fragmentów rozgrywki. Wygląda na to, że Xbox One doczeka się porządnego exclusive’a co wydaje się mieć kluczowe znaczenie w walce o konsolowy rynek z PlayStation 4.

Rozgrywka w Quantum Break utrzymana jest w stylu widowiskowych gier akcji. Podczas rozgrywki nie zabraknie widowiskowych strzelanin oraz pościgów. Wszystko będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, a podczas gry pokierujemy dwójką bohaterów. Ponadto na koniec każdego odcinka(tak, gra będzie podzielona na swego rodzaju odcinki) wcielamy się w główny czarny charakter i za pomocą jego mocy spoglądania w przyszłość podejmiemy ważne decyzje, które zaważą na tym co będziemy musieli zrobić w przyszłości oraz z kim walczyć.

[dzięki- VG24/7]

More from Mikołaj Ciesielski

Terraria zadebiutuje na 3DS oraz WiiU na początku 2016 roku

Choć większość graczy zdążyła już sprawdzić ciekawą produkcje o tytule Terraria, to...
Read More