Trailer promocyjny The Amazing Spider-Man 2

Jeżeli wśród Was znajdują się sympatycy komiksów wytwórni Marvel, to poniższa informacja powinna ucieszyć wielu naszych czytelników. W sieci pojawił się zwiastun promocyjny The Amazing Spider-Man 2.

spiderman-banner-3

Gra jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń obserwowanych przy okazji pierwszej części The Amazing Spider-Man. Warto odnotować, iż film projekt towarzyszyć będzie filmowi, który na ekrany kin wejdzie już niebawem. The Amazing Spider-Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w cyfrowym Manhatanie. Sama zabawa polega na eksplorowaniu miasta, głównie za pomocą pajęczych lin i walce z bandytami. Względem części poprzedniej autorzy rozbudowali system walki oraz poruszania i dodali system premiujący szlachetne zachowania. Pod względem fabularnym gra stanowi rozwinięcie wątków, które towarzyszyć będą filmowej adaptacji komiksu. W gruncie rzeczy, mamy do czynienia ze znanymi rozwiązaniami, a więc dynamiczną walką i posługiwaniu się linami. Tym razem twrócy, studio Beenox, dopracowali system eksploracji, co oznacza, że w mieście znajdziemy wiele zakamarków, ukrytych miejsc, zadań i questów. Pajęczyna nie będzie już przyczepiała się do wszystkiego, w pierwszej części gry było to nagminne i irytujące. Teraz musimy mierzyć siły na zamiary, a więc szukać dogodnych miejsc na oddawanie skoków i akrobacji. 

Technologicznie gra nie odbiega standardem temu, co zaobserwowaliśmy w pierwszej odsłonie serii. The Amazing Spider-Man 2 to typowy średniak, który zapowiada się lepiej tylko na platformach nowej generacji. Dynamiczny, świetnie wyreżyserowany trailer możecie sprawdzić poniżej.

 

Written By
More from Patryk

Borderlands 2 rękach ponad 12 milionów graczy

Firma Gearbox Software może być zadowolona z wyników gry Borderlands 2. Tytuł...
Read More