Trailer promocyjny The Amazing Spider-Man 2

Jeżeli wśród Was znajdują się sympatycy komiksów wytwórni Marvel, to poniższa informacja powinna ucieszyć wielu naszych czytelników. W sieci pojawił się zwiastun promocyjny The Amazing Spider-Man 2.

spiderman-banner-3

Gra jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń obserwowanych przy okazji pierwszej części The Amazing Spider-Man. Warto odnotować, iż film projekt towarzyszyć będzie filmowi, który na ekrany kin wejdzie już niebawem. The Amazing Spider-Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w cyfrowym Manhatanie. Sama zabawa polega na eksplorowaniu miasta, głównie za pomocą pajęczych lin i walce z bandytami. Względem części poprzedniej autorzy rozbudowali system walki oraz poruszania i dodali system premiujący szlachetne zachowania. Pod względem fabularnym gra stanowi rozwinięcie wątków, które towarzyszyć będą filmowej adaptacji komiksu. W gruncie rzeczy, mamy do czynienia ze znanymi rozwiązaniami, a więc dynamiczną walką i posługiwaniu się linami. Tym razem twrócy, studio Beenox, dopracowali system eksploracji, co oznacza, że w mieście znajdziemy wiele zakamarków, ukrytych miejsc, zadań i questów. Pajęczyna nie będzie już przyczepiała się do wszystkiego, w pierwszej części gry było to nagminne i irytujące. Teraz musimy mierzyć siły na zamiary, a więc szukać dogodnych miejsc na oddawanie skoków i akrobacji. 

Technologicznie gra nie odbiega standardem temu, co zaobserwowaliśmy w pierwszej odsłonie serii. The Amazing Spider-Man 2 to typowy średniak, który zapowiada się lepiej tylko na platformach nowej generacji. Dynamiczny, świetnie wyreżyserowany trailer możecie sprawdzić poniżej.

 

Written By
More from Patryk

Trzeci odcinek dziennika developera gry Star Wars Battlefront

W sieci pojawił się kolejny dziennik developera dotyczący gry Star Wars Battlefront....
Read More