Trailer gry Uncharted 4: Kres Złodzieja z TGS 2015

Skoro Sony organizuje jakąkolwiek konferencję, to nie może zabraknąć na niej Naughty Dog. Skoro gdzieś, na jakiś targach pojawia się Naughty Dog, to nie może zabraknąć Uncharted 4: Kres Złodzieja na PlayStation 4.

Nowy trailer gry Uncharted 4: Kres Złodzieja został opublikowany z okazji targów Tokyo Games Show 2015, które mają miejsce w Japonii. Tytuł Naughty Dog to jedna z najważniejszych gier przyszłego roku na konsoli PlayStation 4. Nie dziwmy się zatem, że jest promowany w każdym miejscu i na różne sposoby. Najnowszy materiał to nic innego, jak błyskawiczna migawka widzianych już wcześniej fragmentów misji zmontowana w bardzo efektowny sposób.

Jest filmowo, jest dużo akcji, skakania, ścigania się, kaskaderskich wyczynów i wybuchów. Jak na grę Naughty Dog przystało, choć trailer gry jest raczej mało zaskakujący. Widać że Naughty Dog nie chcą pokazywać już nowych materiałów wideo i bazują tylko na tym, co widzieliśmy już wcześniej. Może do przyszłorocznej premiery pokażą nam zupełnie nowe lokacje, których jeszcze nie widzieliśmy.

Warto podkreślić, że dziś poznaliśmy również nowe materiały wideo z kolekcji Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PlayStation 4 oraz zapowiedź wersji demonstracyjnej. Pełnoprawna, czwarta odsłona serii Uncharted pojawi się na rynku już 18 marca przyszłego roku. Tytuł niezwykły i bardzo oczekiwany, miejmy nadzieję, że warto będzie na niego czekać.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=19&v=hZvI5fm3MjU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Zwiastun promocyjny Resident Evil HD Remastered

W sieci udostępniono dłuższy zwiastun gry Resident Evil HD Remastered, która pojawi...
Read More