Towarzysze broni z Dragon Age: Inkwizycja na nowym zwiastunie

W sieci udostępniono kolejny trailer gry Dragon Age: Inkwizycja. Tym razem BioWare koncentruje się na towarzyszach naszego protagonisty. Premiera w listopadzie, między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

BioWare podzieliło się z graczami kolejnym materiałem wideo z gry Dragon Age: Inkwizycja. Twórcy zdecydowali się opublikować filmik przedstawiający towarzyszy naszej głównej postaci. Inkwizytorzy będą potrzebować zwartej i wiernej drużyny, toteż producent gry wprowadza do historii dziewięć postaci.

Już wcześniej producent przedstawiał nam grafiki z bohaterami, teraz możemy zobaczyć ich w akcji. Przed rozpoczęciem zabawy będziemy mogli zabrać ze sobą tylko trzech z nich. Warto więc wybierać mądrze, odpowiednio do sytuacji, bowiem każdy z dostępnych kompanów charakteryzuje się innym stylem walki. Dorian to mag, który wspomoże nasz sztuką magiczną na polu bitwy, Ironbull to osiłek walczący w pierwszym szeregu.

Dragon Age: Inkwizycja dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC już 20 listopada tego roku.

Written By
More from Patryk

DriveClub najlepiej sprzedającą się grą ekskluzywną roku 2014

DriveClub okazuje się być najlepiej sprzedającą się grą ekskluzywną na terenie Wielkiej...
Read More