Towarzysze broni z Dragon Age: Inkwizycja na nowym zwiastunie

W sieci udostępniono kolejny trailer gry Dragon Age: Inkwizycja. Tym razem BioWare koncentruje się na towarzyszach naszego protagonisty. Premiera w listopadzie, między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

BioWare podzieliło się z graczami kolejnym materiałem wideo z gry Dragon Age: Inkwizycja. Twórcy zdecydowali się opublikować filmik przedstawiający towarzyszy naszej głównej postaci. Inkwizytorzy będą potrzebować zwartej i wiernej drużyny, toteż producent gry wprowadza do historii dziewięć postaci.

Już wcześniej producent przedstawiał nam grafiki z bohaterami, teraz możemy zobaczyć ich w akcji. Przed rozpoczęciem zabawy będziemy mogli zabrać ze sobą tylko trzech z nich. Warto więc wybierać mądrze, odpowiednio do sytuacji, bowiem każdy z dostępnych kompanów charakteryzuje się innym stylem walki. Dorian to mag, który wspomoże nasz sztuką magiczną na polu bitwy, Ironbull to osiłek walczący w pierwszym szeregu.

Dragon Age: Inkwizycja dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC już 20 listopada tego roku.

Written By
More from Patryk

Nowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już w tym tygodniu

CD Projekt RED wprowadza kolejny dodatek DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki...
Read More