Total War: Attila trafi na rynek 17 lutego

Firma Cenega zajmie się dystrybucją gry Total War: Attila na rynku PC. Klasyczna strategia czasu rzeczywistego pojawi się na rynku 17 lutego.

Total War: Attila to gratka dla fanów klasycznych strategii.
Total War: Attila to gratka dla fanów klasycznych strategii.

Jeżeli tylko są wśród Was miłośnicy klasycznych strategii, to spieszymy z interesującymi wiadomościami. Na polskim rynku zadebiutuje Total War: Attila w wersji na komputery osobiste. Wydawcą będzie firma Cenega.

Premiera tego tytułu odbędzie się w dniu światowej premiery 17 lutego 2015 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery osobiste. Tytuł będzie dostępny w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Total War: ATTILA ukaże się również w Edycji Specjalnej, która zawierać będzie elementy niedostępne w standardowej wersji gry, takie jak:
  • Biografia Attyli – autorstwa Nica Fieldsa, opublikowana przez uznanych specjalistów historii militariów z wydawnictwa Osprey Publishing i oparta się na najnowszych badaniach naukowych. Pięknie ilustrowana mapami, fotografiami archeologicznymi i specjalnymi rysunkami dokładnie oddaje życie, czasy i okrutne uczynki jednego z najbardziej niesławnych dowódców.
  • Plakat nawiązujący do gry
  • Pakiet kultur przodków Wikingów – trzy kolejne grywalne nordyckie frakcje.

Wszyscy Ci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych otrzymają za darmo pierwszy dodatek razem z grą w dniu premiery. Pakiet kultur przodków Wikingów, dodaje dorzuca trzy kolejne grywalne frakcje: Duńczyków, Jutów i Gotów. Poniżej okładka gry oraz trailer.

[informacja prasowa]

Oficjalna okładka oraz zawartość edycji limitowanej gry.
Oficjalna okładka oraz zawartość edycji limitowanej gry.

Written By
More from Patryk

Tomasz Bagiński autorem nowej ekranizacji Wiedźmina

Tomasz Bagiński wraz ze studiem Platige Films zajmie się ekranizacją gry Wiedźmin....
Read More