Total War: Attila trafi na rynek 17 lutego

Firma Cenega zajmie się dystrybucją gry Total War: Attila na rynku PC. Klasyczna strategia czasu rzeczywistego pojawi się na rynku 17 lutego.

Total War: Attila to gratka dla fanów klasycznych strategii.
Total War: Attila to gratka dla fanów klasycznych strategii.

Jeżeli tylko są wśród Was miłośnicy klasycznych strategii, to spieszymy z interesującymi wiadomościami. Na polskim rynku zadebiutuje Total War: Attila w wersji na komputery osobiste. Wydawcą będzie firma Cenega.

Premiera tego tytułu odbędzie się w dniu światowej premiery 17 lutego 2015 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery osobiste. Tytuł będzie dostępny w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Total War: ATTILA ukaże się również w Edycji Specjalnej, która zawierać będzie elementy niedostępne w standardowej wersji gry, takie jak:
  • Biografia Attyli – autorstwa Nica Fieldsa, opublikowana przez uznanych specjalistów historii militariów z wydawnictwa Osprey Publishing i oparta się na najnowszych badaniach naukowych. Pięknie ilustrowana mapami, fotografiami archeologicznymi i specjalnymi rysunkami dokładnie oddaje życie, czasy i okrutne uczynki jednego z najbardziej niesławnych dowódców.
  • Plakat nawiązujący do gry
  • Pakiet kultur przodków Wikingów – trzy kolejne grywalne nordyckie frakcje.

Wszyscy Ci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych otrzymają za darmo pierwszy dodatek razem z grą w dniu premiery. Pakiet kultur przodków Wikingów, dodaje dorzuca trzy kolejne grywalne frakcje: Duńczyków, Jutów i Gotów. Poniżej okładka gry oraz trailer.

[informacja prasowa]

Oficjalna okładka oraz zawartość edycji limitowanej gry.
Oficjalna okładka oraz zawartość edycji limitowanej gry.

Written By
More from Patryk

Ruszyła wielka wakacyjna promocja CDP.pl!

Przez 2 miesiące wakacji w serwisie cdp.pl na fanów cyfrowych multimediów czekać...
Read More