Torretta XL, czyli fotel dla graczy z prawdziwego zdarzenia

Firma Arozzi przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich tych, którzy szukają wygodnego fotela do grania, ale również prac biurowych. W sklepach pojawi się fotel Toretta XL.

Podczas długiej pracy w pozycji siedzącej najbardziej cierpią plecy przy pracach biurowych oraz grania. Właśnie z myślą o pracownikach biurowych, graczach czy osobach spędzających długie godziny przed komputerem, firma Arozzi stworzyła fotel Torretta XL, czyli w pełni ergonomiczny fotel gamingowy.

Torretta XL to ergonomiczny fotel zaprojektowany w Szwecji w ten sposób, by podobnie jak fotele w samochodach sportowych zapewnić użytkownikowi przede wszystkim wygodę i pełnię bezpieczeństwa, niezależnie od długości czasu spędzanego w pozycji siedzącej. Toretta XL wykonane jest z nowoczesnej, oddychającej pianki, gwarantującej pełen komfort podczas grania czy pracy. Twórcom udało się połączenie atrakcyjnego designu z ergonomicznymi kształtami sprawia, że użytkownik ma możliwość pełnej konfiguracji wysokości, kształtów i kątów nachylenia, w zależności od potrzeb swojego kręgosłupa.

Nowoczesną konstrukcję fotelu Toretta XL podkreśla kolorystyka foteli, które są dostępne u polskiego dystrybutora – firmie Impakt, w 5 wariantach kolorystycznych. Ich cena detaliczna wynosi 949 zł. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani, to szczerze polecamy zapoznać się z poniższymi fotkami, bo fotel zapowiada się świetnie.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/toretta-xl-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/toretta-xl-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/toretta-xl-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/toretta-xl-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej...
Read More