Tor Hockenheimring na fragmentach rozgrywki z F1 2014

Codemasters udostępniło kolejny zwiastun gry wyścigowej F1 2014. Tym razem autorzy zabierają nas na tor Hockenheimring. Gra debiutuje w przyszły m tygodniu.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

F1 2014 trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Kolejny sezon F1 będzie do dyspozycji graczy, a producenci przygotowali całkiem ciekawe materiały wideo promujące to wydarzenia.

Najnowsza odsłona serii oczywiście wniesie kilka usprawnień do zabawy, jak również dopracowaną oprawę graficzną. Nie oczekiwałbym jednak rewolucji, bowiem jest to jedna z ostatnich, wielkich gier wyścigowych, które pojawią się na starszej generacji konsol. Autorzy przygotowali dla graczy oficjalny sezon, w pełni licencjonowane wozy oraz wysokiej jakości model jazdy.

W 2015 roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra pojawi się w środku sezonu 2015, gracze będą więc mieli dostęp do cyfrowych aktualizacji, zgodnie z bieżącym stanem drużyn i występujących co tydzień zawodników.

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

gamescom 2015: gameplay z gry Star Wars Battlefront

Na targach gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć nowy trailer z gry Star Wars...
Read More