Top Gear – strona oficjalna wymazała sylwetki prowadzących ze strony głównej

Najprawdopodobniej problemy Jeremy’ego Clarksona wpływają na całe Top Gear. Ze strony oficjalnej usunięto sylwetki wszystkich trzech prowadzących.

The-Stig-Top-Gear-Festival

Jeżeli miał być to żart na Prima Aprilis, to całkiem nieudany. Ze strony głównej, oficjalnej strony Top Gear, został usunięty obrazek przedstawiający trzech gwiazd prowadzących ten popularny program. Jeremy Clarkson, James May oraz Richard Hammond zostali zastąpieni przez sylwetkę Stiga.

Zmiany na stronie oficjalnej mogą być powiązane z zamieszaniem wokół Jeremy’ego Clarksona, który ostatnio naraził się telewizji BBC. Fani programu motoryzacyjnego Top Gear nie wyobrażają sobie dalszej emisji programu bez tych trzech osobistości, szczególnie ze wskazaniem na samego Clarksona, który jest nierozerwalnie kojarzony właśnie z tym programem.

Co ciekawe, Clarkson, Hammond oraz May organizowali również imprezy Top Gear Live, które od tej pory zmieniają nazwę. Telewizja BBC będzie prowadziła imprezę TGL, ale w tym przypadku bez szyldu Top Gear. Czy to oznacza rychły koniec medialnego giganta w postaci Top Gear. Wiele na to wskazuje, bowiem Richard Hammond orz James May najpewniej też nie podpiszą nowego kontraktu z BBC.

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/4/2/8333763/top-gear-website-removes-clarkson-hammond-may]

top gear picture

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy datę premiery systemu Windows 10

Firma Microsoft oficjalnie informuje o dacie premiery systemu operacyjnego Windows 10. Już...
Read More