TOP 10 UK – Titanfall najczęściej wybieraną grą w Wielkiej Brytanii

Jak co tydzień prezentujemy wyniki Top 10 w Wielkiej Brytanii. Na szczycie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier jest Titanfall. Gracze oszaleli na punkcie tej gry akcji, dostępnej tylko na platformie Xbox One.

Titanfall-trailer-gameplay-banner

 

W kolejnym zestawieniu TOP 10 UK pierwsze miejsce zajmuje długo oczekiwana gra Titanfall, która właśnie zadebiutowała na rynku w Europie. Respawn Entertainment, twórcy gry, którzy wcześniej pracowali nad takimi grami jak Call of Duty, mają się czym pochwalić. Ich debiutancka gra z miejsca trafiła na pierwsze miejsce listy przebojów, zrzucając z podium niemniej rewelacyjne Dark Souls II, jak również South Park: Stick of TheTrue. Nawiązując do autorów zestawienia, firmy Chart-Track,  Titanfall sprzedało się już w ilości większej niż FIFA 14 w 2014 roku. Ponadto okazuje się, jakoby strzelanina zaprojektowana z myślą o rozgrywkach wieloosobowych była najlepiej sprzedającym się tytułem w tym roku na terenie Wielkiej Brytanii. Na tak znakomity wynik złożyło się również spore zainteresowanie bundle-packami gry wraz z konsolą Xbox One. 

Pamiętajcie że zapowiedź Titanfall możecie przeczytać również na naszym serwisie. Kolejnym debiutantem na liście jest wspomniane wcześniej Dark Souls II. Aktualnie testujemy RPG spod dłuta From Software, a więc recenzji możecie oczekiwać na dniach. Poniżej kompletne zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier zeszłego tygodnia w Wielkiej Brytanii.

1  Titanfall

2  Dark Souls II

3  South Park: The Stick Of Truth

4  The Lego Movie Videogame

5  Thief

6  FIFA 14

7  Plants Vs. Zombies: Garden Warfare

8  Call Of Duty: Ghosts

9  Minecraft: Xbox 360 Edition

10 Battlefield 4

Written By
More from Patryk

Oculus Touch, Bullet Train, Minecraft i inne gry na Oculus Rift zaprezentowane

Oculus Rift odkrywa karty i udostępnia pierwsze trailery gier wideo, które będą...
Read More