Top 10 UK – Thief na szczycie tabeli, GTA V poza pierwszą dziesiątką

W ubiegłym tygodniu gra Thief została liderem sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii. Takie informacje publikuje agencja Chattrack, która zajmuje się badaniem tamtejszego rynku. Rzuć okiem na listę gier, które w zeszłym tygodniu najbardziej przypadły do gustu wyspiarzom.

GTA-5-banner

Brytyjska agencja Chattrack, zajmująca się badaniem rynku gier wideo na wyspach, opublikowała cotygodniowy raport statystyczny. Dowiadujemy się z niego, że właściciele PlayStation 4 i Xboksa One rzucili się na ostatnią, wielką premierę, czyli grę Thief. Pomimo rozstrzelonych ocen i wielu sporów na temat jakości gry, złodziej się obronił i wskoczył na pierwsze miejsce. Z jednej strony może to być efekt posuchy, czyli małej ilości wartościowych tytułów na obie platformy. Gracze spragnieni nowej generacji rzucili się na Garretta. A może gra jest na tyle dobra, że warto na nią wyłożyć pieniążki?

Drugą nowinką w prezentowanym notowaniu jest znajdujące się na czwartym miejscu Plants vs Zombies: Garden Warfare, które dostępne jest jedynie na maszynach Microsoftu. Wspomniany wcześniej złodziej zdetronizował rewelacyjne LEGO Przygoda, jak również przesunął FIFA 14 na trzecią pozycję. Co ciekawe, z pierwszej dziesiątki wypadło Grand Theft Auto V, jak również chłodno przyjęte Fable Legends. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszą dziesiątkę listy Top 10 UK.

  1. Thief
  2. The Lego Movie Videogame
  3. FIFA 14
  4. Plants vs Zombies: Garden Warfare
  5. Call of Duty: Ghosts
  6. Battlefield 4
  7. LEGO: Marvel Superheroes
  8. Minecraft: Xbox 360 Edition
  9. Assassin’s Creed IV: Black Flag
  10. Castlevania: Lords of Shadow 2
Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider pojawi się tylko na Xbox One

W trakcie konferencji firmy Microsoft na targach gamescom 2014 potwierdzono, że gra...
Read More