Tony Hawk’s Pro Skater 5 spóźnione o 10 lat?

Tony Hawk’s Pro Skater 4 uważam za jedną z najlepszych gier w historii. Od premiery minęło wiele lat, zmieniły się dwie generacje, a na rynek wchodzi Tony Hawk’s Pro Skater 5. Tyle tylko, że wygląda gorzej od czwórki, rzekłem.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 to jedna z tych gier, których powrót wzbudził sporo emocji wśród graczy. Niegdyś, w czasach PlayStation i PlayStation 2 w gry z serii Tony Hawk grali wszyscy, czy jeździli na deskorolce, czy nie. Gatunek, jak i cała seria, nieco przepadł. Czy piąta odsłona serii jest w stanie przywrócić blask kultowemu THPS?

Dzisiaj w to powątpiewam. Głównie z powodów natury technicznej, bowiem redakcja Gamespot opublikowała materiał wideo przedstawiający rozgrywkę w trybie multiplayer. Rzeczywiście, jeżeli chcecie poczuć się kilkanaście lat młodsi i zobaczyć, jak gry wyglądały w roku 2000, to polecam sprawdzić poniższy filmik. I nie, wcale nie przesadzam.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 wygląda nieciekawie, jest po prostu niedzisiejsze i można napisać, że brzydkie. Próby zatuszowania słabej oprawy graficznej techniką cell-shading raczej się nie powiodły. Szkoda, bowiem gameplay z pewnością się obroni, ale w okresie 1080p, 60 klatek na sekundę, jak również mocy obliczeniowej konsol PlayStation 4 i Xbox One taka oprawa będzie odebrana słabo.

Gra ma zadebiutować na rynku już z dniem 29 września w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. W listopadzie będziecie mogli zakupić Tony Hawk’s Pro Skater 5 w edycji na PlayStation 3, Xboksa 360 i pecety. Szczerze? Której wersji byście nie kupili i tak nie odczujecie różnicy. Szkoda.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=otkq-qvou4k” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Hunt: Horrors of the Gilded Age – nowa gra od studia Crytek zapowiedziana

Firma Crytek zapowiedziała właśnie nową markę, nad którą pracuje od dłuższego czasu....
Read More