Tony Hawk’s Pro Skater 5 już oficjalnie ujawniony

Klasyczne Tony Hawk’s Pro Skater 5 zostało właśnie oficjalnie ujawnione. Wiadomość dla fanów Tony Hawka wspaniała, tak jak i dla reszty graczy.

Tony Hawk to legendarny sportowiec, ale i pomysłodawca znakomitego cyklu gier Tony Hawk’s Pro Skater!
Tony Hawk to legendarny sportowiec, ale i pomysłodawca znakomitego cyklu gier Tony Hawk’s Pro Skater!

Od wielu lat czekaliśmy na wielką zapowiedź gry Tony Hawk’s Pro Skater 5. Teraz już wszystko jasne, gra zadebiutuje jeszcze w tym roku na konsolach nowej i starej generacji.

Wiadomości o nowej odsłonie serii możemy znaleźć na oficjalnej stronie Game Informera, gdzie również pojawiły się pierwsze screeny. Twórcy chcą przywrócić blask serii utracony w ostatnich latach. Tony Hawk’s Pro Skater 5 ma być klasyczną odsłoną tego cyklu, przywracającą na myśl pierwsze części.

skate girl

W takim przypadku gracze mogą liczyć na klasyczne rozwiązania z pierwszych odsłon kultowej serii. Tony Hawk’s Pro Skater 5 ma wprowadzić znaną strukturę środowiska gry, power-upy, mnóstwo zadań pobocznych, znajdziek oraz klasyczny model rozgrywki. Gracze będą mogli uczestniczyć w sieciowych turniejach, a nawet przygotowywać własne skate parki i publikować je w sieci (!).

Pierwsze screeny są świetne, choć z uwagi na obecność gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 na poprzedniej generacji oprawa graficzna nie wyniesie gier wideo na nowy poziom. Całość jest jednak zrealizowania bardzo dobrze i pod tym względem Tony Hawk nigdy nie wyglądał tak dobrze.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/05/05/tony-hawk-returns-exclusive-first-look.aspx?utm_content=bufferae6bb&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Written By
More from Patryk

Risen 3: Titan Lords – zwiastun podsumowujący wszystkie informacje na temat gry

Firma Piranha Bytes opublikowała w sieci nowy zwiastun gry Risen 3: Titan...
Read More